In de opleiding Video bewerken - eigen werk: digitaliseren van oud materiaal leer je
- foto’s, negatieven en dia’s inscannen
- VHS videocasettes overzetten
- DV-banden digitaliseren
- (super) 8mm-films digitaliseren
- lp's of audiocasesttes overzetten
Het analoge tijdperk is voorbij. Alles is of wordt gedigitaliseerd. Waarschijnlijk heb je nog dozen vol oude foto’s en dia’s, videobanden, dv-banden en 8mm-films of rekken vol oude platen. Wordt het niet eens tijd om deze nieuw leven in te blazen? Wij hebben de geschikte oplossing voor jou! De cursus “Video bewerken - eigen werk: Digitaliseren van oud materiaal”. Tijdens de cursus Digitaliseren van eigen materiaal kan je je materiaal inscannen of digitaliseren. Daarbij kun je de apparaten van SNT gebruiken. Het is daarom ook een zeer praktijkgerichte cursus. De leerkracht assisteert en helpt je op weg. Op die manier leg je jouw herinneringen vast en kan niets verloren gaan.
Geen gedoe meer met film- of diaprojectors, geen rompslomp met videorecorders. Je kan de leuke herinneringen probleemloos opnieuw bekijken door gewoon de HDD of USB-stick aan te sluiten op de tv.
Eens de beelden gedigitaliseerd zijn, is het ook mogelijk om deze beelden te bewerken in de videobewerkingsprogramma's iMovie, Pinnacle, Premiere (Elements) of DaVinci Resolve.
Sedert 28 mei staan op onze website de juiste tarieven. Onze systemen worden weldra ook aangepast zodat iedereen die inschrijft (zowel online, telefonisch als via het secretariaat) het juiste tarief zal betalen. Cursisten die reeds ingeschreven zijn onder de oude voorwaarden, zullen vanaf eind augustus kans krijgen om kosteloos te annuleren, of het resterende bedrag bij te storten.
Bekijk hier onze folder Informatica